Intuícia v šperkárstve

- Komerční sdělení -brilantní

Vnútorný hlások, ktorý nám radí, čo by sme mali v akej situácii robiť, mnoho ľudí nazýva intuíciou, nie je to však vždy tak.

Intuícia môže mať podobu vnútorného hlasu, spravidla k nám však vôbec neprehovára a má iba podobu určitého neodbytného pocitu, ktorým sa prikláňame k niektorej možnosti pri veľmi rýchlom rozhodovaní v nie príliš prehľadnej situácii. 

Ten hlások, ktorý nám našepkáva, čo by sme mali delá, je skôr vedomie (ego), ktoré sa o intuícii opiera iba čiastočne, ale zvažuje aj morálku a túžbu.

Vlastná intuícia je skôr náhly pocit vyššej intenzity, ktorá na základe skúseností označí priaznivú voľbu, ktorá sa javí ako najlepšie zachovávajúca život.

 Ak chcete podporiť vlastnú intuíciu, môžete si zaobstarať vhodný šperk – jej intenzitu obvykle posilňujú niektoré prírodné kamene.

Zaujímajú Vás aj veci medzi nebom a zemou? Potom Vás pozývame na náš blog, kde o týchto veciach píšeme zaujímavé články. Ale aj o iných.

Napríklad móde, šperkoch, drahých kameňoch, prírode, slávnych ľuďoch, zvieratách či o tom čo pre nás majú pripravené hviezdy a mnoho ďalších.

Mrknite sa na naše články, kde sa napríklad dočítate o tajomstve horoskopu či aký je rozdiel medzi tým čo poznáme a tým čínskym, ktorý je iný ako náš štandardný. Alebo Vás nalákame citátmi o láske či živote?

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora